Економічних дисциплін
Друк

Економічних дисциплін

Автор: Адміністратор. Posted in Циклові комісії

Викладацький склад циклової комісії економічних дисциплін

З 1995р. в коледжі проводиться підготовка фахівців за спеціальністю «Комерційна діяльність» для різних сфер сучасної економіки.

kd Сучасна робота циклової комісії економічних дисциплін – це результат діяльності голови комісії Шумілової Наталії Олексіївни, яка присвятила більше сорока трудових років Монтажному технікуму, де працює з 1972 року. У 1978 році закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут, викладає дисципліну «комерційна діяльність», має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист», звання «Ветеран праці», нагороджена медаллю «За трудовое отличие», нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

 

kd2

 

Шепелєва Алевтина Володимирівна,  кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії», викладач комерційного товарознавства. Закінчила у 1988 році Донецький інститут радянської торгівлі. У коледжі працює з 2003 року.

 

 

Карч Олександра Леонідівна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії», викладач економіки підприємства. Закінчила у 2005 році Донецький національний технічний університет. У коледжі працює з 2006 року.

kd3

 

 

 

Мироненко Надія Володимирівна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії», викладач бухгалтерського обліку. Закінчила у 2001 році Дніпропетровський державний університет. У коледжі працює з 2001 року.

 

kd5

 

 

kd6

Сінодова Юлія Миколаївна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист», викладає дисципліни маркетингового напряму. Закінчила у 1991 році Дніпропетровський гірничій інститут. У коледжі працює з 2001 року.

 

Презентація спеціальності "Комерційна діяльність"

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі