Друк

Майстер-клас як вища форма самореалізації викладача (2)

Автор: Адміністратор. Posted in Науково-практичні конференції та семінари

16 грудня 2021 року на базі навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області відбувся майстер-клас для викладачів ММО фахової передвищої освіти дисципліни «Безпека життєдіяльності» за темою «Забезпечення пожежної безпеки. Нормативні вимоги і практичні рішення».

 

На високому професійному рівні майстер-клас провів викладач, майор служби цивільного захисту Навчального пункту Олексій Чижов. Питання, розглянуті на цьому заході, стосувалися необхідності вдосконалення знань вимог пожежної безпеки в  закладах освіти. В ході майстер-класу викладач розповів про можливі заходи для евакуації людей та гасіння вогню у разі пожежі, правила та порядок використання протипожежних засобів.

 

Демонструючи високий рівень професійної майстерності, Олексій Чижов показав викладачам як застосовувати на практиці засоби пожежогасіння та надав   можливість попрактикуватися усім учасникам майстер-класу.

Дякуємо керівництву АРЗ СП Головного управління ДСНС України у Дніпропетровсьій області за  корисний та цікавий майстер-клас з питань пожежної безпеки для викладачів  закладів фахової передвищої освіти міста Дніпро!

 

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі