Друк

Тренінг з надання домедичної допомоги

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

06.11.2022р. в Департаменті молодіжної політики та національно-патріотичного виховання був проведений тренінг з надання домедичної допомоги для цивільного населення. Студенти гуртожитку ДФКБМТА разом з вихователем Ланською А.М. прийняли активну участь у заході та в рамках тренінгу отримали навички з:

Друк

Домедична допомога в умовах воєнного часу для цивільного населення. Навчаємо викладачів

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

 

25 та 26 жовтня відбулось засідання Міського методичного Об’єднання викладачів фахової передвищої освіти дисципліни «Безпека життєдіяльності». Тренінг з надання домедичної  підготовки для цивільного населення проводивсяДепартамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради. У рамках тренінгу інструктор з тактичної бойової допомоги постраждалим Сергій Кулиш навчив слухачів як швидко оглянути постраждалих, накласти турнікет собі, та багатьом іншим корисним навичкам.

Друк

ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Три свята об'єдналися разом 14 жовтня - День захисника України, Покрова та День козацтва! Як триєдина сутність духовної міцності народу України.

День захисника України, Покрова, День козацтва - основні теми цього творчого проєкту.

На виставці демонструються роботи студентів першого курсу Архітектурного факультету Дніпровського фахового коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури, групи викладача спецдисциплін Валерія Василюка. Роботи молодих авторів показують відношення їх до війни, до тих подій які зараз відбуваються в Україні, ставлення до героїчних вчинків захисників Української держави, до героїзму народу України. Емоційний всплеск виражений лініями і штрихами, фарбами та олівцями на папері і картоні, під обстрілами ракет та завивання сирени і перебої з освітленням, але з любов'ю до захисників і захисниць нашої держави. 

Надіслати нам листа можливо на адресуE-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Друк

WORKSHOP «Стрес та самодопомога при стресі»

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

До «Дня Психічного Здоров’я» для студентів першого курсу спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування», освітньої програми «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок» було проведено WORKSHOP «Стрес та самодопомога при стресі». Модератором виступила психолог ДФКБМТА Казакова Анна Сергіївна.

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі