Новини
Друк

Вітаємо спортсменів збірної команди ДДКБМТА з легкої атлетики 2023

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

18 березня   спортсмени збірної команди  ДФКБМТА  прийняли участь у Чемпіонаті міста Дніпро з дегкої атлетики у приміщенні в місті Дніпро. Ці змагання також були контрольними змаганнями серед ВНЗ І-VI р.а. та здобули 14 медалей:
 7 золотих, 1 срібних та  6 бронзових медалей :

Друк

Спеціальність 142 «Енергетичне машинобудування», освітня програма «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок» - Студентське життя

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Життя студентів-холодильщиків відмінне від будь-якого іншого…

         Безліч подій, традиційних та регулярних, серйозних та для відпочинку й перезавантаження, перетворюють навчання  студентів в коледжі на незабутній час.

Друк

Міжнародний день рідної мови 2023

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Свідомі громадяни кожної країни щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, відзначають Міжнародний день рідної мови або Міжнародний день материнської мови.  Це свято є нагодою вшанувати мовні та культурні традиції, які передаються з покоління в покоління.

Цього року цикловою комісією українознавства та філологічних дисциплін було проведено онлайн-захід "Мова нас єднає" серед студентів І курсу, покликаний привернути увагу до важливості вивчення рідної мови, її популяризації, шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство української мови.

Друк

Vivat знавцям української мови!

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

 
Всеукраїнський Марафон з української мови - це наймасштабніший в Україні конкурс з української мови, метою якого є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення рідної мови.
Друк

Подарунок для тих, хто закоханий у свою професію, студентів спеціальності 142 Енергетичне машинобудування

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

14 лютого 2023 р. здійснилась довгоочікувана зустріч студентів-холодильщиків з експертом в галузі електроніки та схемотехніки, директором компанії KLIMSTAR Малооком В. В.. Відбувся конструктивний діалог з питань створення смарт систем штучного охолодження, Workshop із вирішення проблемних ситуацій керування холодильними системами.

Це спільний проєкт випускової циклової комісії монтажних дисциплін та Громадської спілки "Холодильна асоціація України".

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі