Новини
Друк

Вітаємо спортсменів збірної команди ДДКБМТА з легкої атлетики 2023

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

18 березня   спортсмени збірної команди  ДФКБМТА  прийняли участь у Чемпіонаті міста Дніпро з дегкої атлетики у приміщенні в місті Дніпро. Ці змагання також були контрольними змаганнями серед ВНЗ І-VI р.а. та здобули 14 медалей:
 7 золотих, 1 срібних та  6 бронзових медалей :

Друк

Спеціальність 142 «Енергетичне машинобудування», освітня програма «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок» - Студентське життя

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Життя студентів-холодильщиків відмінне від будь-якого іншого…

         Безліч подій, традиційних та регулярних, серйозних та для відпочинку й перезавантаження, перетворюють навчання  студентів в коледжі на незабутній час.

Друк

Міжнародний день рідної мови 2023

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Свідомі громадяни кожної країни щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, відзначають Міжнародний день рідної мови або Міжнародний день материнської мови.  Це свято є нагодою вшанувати мовні та культурні традиції, які передаються з покоління в покоління.

Цього року цикловою комісією українознавства та філологічних дисциплін було проведено онлайн-захід "Мова нас єднає" серед студентів І курсу, покликаний привернути увагу до важливості вивчення рідної мови, її популяризації, шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство української мови.

Друк

Vivat знавцям української мови!

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

 
Всеукраїнський Марафон з української мови - це наймасштабніший в Україні конкурс з української мови, метою якого є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення рідної мови.
Друк

Подарунок для тих, хто закоханий у свою професію, студентів спеціальності 142 Енергетичне машинобудування

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

14 лютого 2023 р. здійснилась довгоочікувана зустріч студентів-холодильщиків з експертом в галузі електроніки та схемотехніки, директором компанії KLIMSTAR Малооком В. В.. Відбувся конструктивний діалог з питань створення смарт систем штучного охолодження, Workshop із вирішення проблемних ситуацій керування холодильними системами.

Це спільний проєкт випускової циклової комісії монтажних дисциплін та Громадської спілки "Холодильна асоціація України".

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі