Огляд-конкурс першого курсового проекту на тему «Малоповерховий житловий будинок»
Друк

Огляд-конкурс першого курсового проекту на тему «Малоповерховий житловий будинок»

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

     

ДМТ

20.12.2013 року у холі сьомого поверху відбувся огляд-конкурс першого курсового проекту на тему «Малоповерховий житловий будинок». На конкурс були представлені роботи студентів третього курсу архітектурного відділення з дисципліни «Архітектурне проектування».

    Метою таких конкурсів-оглядів є оцінювання студентських робіт, аналіз виконаної роботи та рівня засвоєння матеріалу як групи в цілому так і кожного студента окремо, а також відбір робот до методичного фонду та на виставки. Така система оцінювання студентських робіт дає можливість об’єктивно оцінити здібності студента, вирішити суперечливі питання відносно використаних прийомів та варіантів, поділитися професійним та педагогічним досвідом, скласти подальші плани щодо використання тематики та підвищення якості виконання курсових проектів. Представлені роботи були виконані на достатньо високому рівні, що свідчить про гарне володіння архітектурною графікою, основами кольороведення та іншими спецпредметами.  

 

 IMAG5911

IMAG5920

IMAG5924

IMAG5929

Комісія Архітектурних дисциплін вітає з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо успіху та творчого натхнення в Новому 2014 році!

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі