ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ
Друк

ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Автор: Адміністратор. Posted in Новини

Три свята об'єдналися разом 14 жовтня - День захисника України, Покрова та День козацтва! Як триєдина сутність духовної міцності народу України.

День захисника України, Покрова, День козацтва - основні теми цього творчого проєкту.

На виставці демонструються роботи студентів першого курсу Архітектурного факультету Дніпровського фахового коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури, групи викладача спецдисциплін Валерія Василюка. Роботи молодих авторів показують відношення їх до війни, до тих подій які зараз відбуваються в Україні, ставлення до героїчних вчинків захисників Української держави, до героїзму народу України. Емоційний всплеск виражений лініями і штрихами, фарбами та олівцями на папері і картоні, під обстрілами ракет та завивання сирени і перебої з освітленням, але з любов'ю до захисників і захисниць нашої держави. 

Надіслати нам листа можливо на адресуE-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 Учасники виставки

Крістина Юрченко, Настя Степанова, Вероніка Лаптьонок, Міла Пеляк, Віка Трубіцина, Марія Бойко, Катя Кунпан, Поліна Перова, Олена Аверіна, Андрій Гладуш, Каріна Герасичкіна, Анастасія Коткова, Поліна Довгань...

 

Вероніка Лаптьонок

Крїстіна Юрченко

 

Настя Степанова

ВікаТрубіцина

 

Міла Пеляк

Крістіна Юрченко

 

 

Крістіна Юрченкої

Крістіна Юрченко

 

МаріяБойко

Поліна Довгань

 

ПолінаПерова

ОленаАверіна

 

КарінаГерасичкіна

АнастасіяКоткова

 

КатяКунпан

АндрійГладуш

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі