Друк

Рейтинг студентів за підсумками зимової сесії

Автор: Адміністратор. Posted in Матеріали

Рейтинг  успішності  студентів І курсу

архітектурного відділення ДДКБМТА

за підсумками 1 семестру 2021-2022 н.р.

 
 
 

 

 

ПІБ

група

Середній

бал

Бал за успішність

Додатковий бал

Рейтинговий бал

1

Капцова Маргарита Павлівна

А 21 3/9

10,1

75,94

7,594

83,53

2

Татарчук Катерина Олександрівна

А 21 1/9

10,4

78,28

3,131

81,41

3

Павлик Галина Павлівна

А 21 1/9

9,53

71,5

7,15

78,65

4

Кощеєва Каміла Олександрівна

А 21 1/9

9,63

72,19

5,775

77,96

5

Хмарна Валерія Гнатівна

А 21 1/9

9,81

73,59

3,68

77,27

6

Рибка Єлизавета Юріївна

А 21 1/9

9,13

68,44

6,844

75,28

7

Федулова Ангеліна Дмитрівна

А 21 1/9

9,38

70,31

4,922

75,23

8

Кобзар Дар`я Сергіївна

А 21 3/9

9,63

72,19

2,166

74,35

9

Побігай Марія Олександрівна

А 21 3/9

9,5

71,25

2,138

73,39

10

Петрова Софія Геннадіївна

А 21 3/9

9,69

72,66

 

72,66

11

Тищенко Данило Євгенійович

А 21 2/9

9,56

71,72

 

71,72

12

Грішенкова Богдана Русланівна

А 21 1/9

9,19

68,91

2,067

70,97

13

Водолазська Софія В`ячеславівна

А 21 2/9

8,75

65,63

5,25

70,88

14

Довга Анна Євгеніївна

А 21 1/9

9,06

67,97

2,719

70,69

15

Ліневич Ксенія Едуардівна

А 21 3/9

9,13

68,44

2,053

70,49

16

Ярова Софія Сергіївна

А 21 2/9

9,19

68,91

1,378

70,28

17

Побурчак Діана Олександрівна

А 21 1/9

9,06

67,97

2,039

70,01

18

Тарабанець Анастасія Михайлівна

А 21 2/9

9,25

69,38

 

69,38

19

Яцентюк Юлія Станіславівна

А 21 2/9

9,19

68,91

 

68,91

20

Загребельна Дар`я Володимирівна

А 21 1/9

8,94

67,03

1,676

68,71

21

Біблій Ярослава Юріївна

А 21 1/9

8,81

66,09

1,983

68,08

22

Сухач Едуард Олегович

А 21 1/9

8,25

61,88

6,188

68,06

23

Якубенко Анастасія Анатоліївна

А 21 2/9

8,94

67,05

0,671

67,72

24

Давидова Єва Ігорівна

А 21 1/9

9

67,5

 

67,5

25

Чередніченко Владислава Андріївна

А 21 2/9

8,56

64,22

3,211

67,43

26

Горлова Поліна Іллівна

А 21 3/9

8,88

66,56

0,666

67,23

27

Яриш Марина Андріївна

А 21 1/9

8,69

65,16

1,955

67,11

28

Селюта Єлизавета Марія Євгеніївна

А 21 1/9

8,69

65,16

1,303

66,46

29

Усова Анна Віталіївна

А 21 1/9

8,75

65,63

 

65,63

30

Коломоєць Дарина Андріївна

А 21 3/9

8,56

64,22

1,284

65,5

31

Латишева Єлизавета Ігорівна

А 21 2/9

8,5

63,75

 

63,75

32

Шовкун Єлизавета Валентинівна

А 21 1/9

8,5

63,75

 

63,75

33

Комяк Катерина Сергіївна

А 21 2/9

8,31

62,34

 

62,34

34

Миронова Анна Анатоліївна

А 21 1/9

7,88

59,06

1,772

60,83

35

Паршина Таїсія Олександрівна

А 21 3/9

7,69

57,66

2,883

60,54

36

Чернявський Роман Дмитрович

А 21 3/9

8,06

60,47

 

60,47

37

Довгань Мирослава Геннадіївна

А 21 1/9

8

60

 

60

38

Зарубін Олександр Володимирович

А 21 1/9

7,88

59,06

 

59,06

39

Матросова Дар`я Дмитрівна

А 21 3/9

7,81

58,59

 

58,59

40

Карпусь Тимур Дмитрович

А 21 3/9

7,75

58,13

 

58,13

41

Кроленко Єлизавета Павлівна

А 21 1/9

7,69

57,66

 

57,66

42

Перуща Анастасія Олександрівна

А 21 3/9

7,63

57,19

 

57,19

43

Чурсіна Ганна Максимівна

А 21 2/9

7,56

56,72

 

56,72

44

Ріжко Марія Миколаївна

А 21 3/9

7,31

54,84

 

54,84

45

Куліш Ксенія Ігорівна

А 21 2/9

7,06

52,97

0,265

53,23

46

Слізовський Матвій Олегович

А 21 3/9

6,94

52,03

 

52,03

47

Шаповал Катерина Тарасівна

А 21 3/9

6,75

50,63

 

50,63

48

Пацкун Володимир Станіславович

А 21 1/9

6,69

50,16

 

50,16

 

 

24 стипендії

 

 

 

 

 

 

Рейтинг успішності студентів ІІ курсу

архітектурного відділення  ДДКБМТА

за підсумками 3 семестру 2021-2022 н.р.

 
 
 

 

ПІБ

група

Середній

бал

Бал за успішність

Додатковий бал

Рейтинговий бал

1

Буко Марія Сергіївна

А 20 3/9

10,7

80

6,4

86,4

2

Іванюк Валерія Віталіївна

А 20 2/9

10,3

77

5,133

82,13

3

Коротченко Аріна Олегівна

А 20 1/9

10,1

76

5,911

81,91

4

Бачуріна Ксенія Юріївна

А 20 3/9

10

75

4,167

79,17

5

Шишкін Станіслав Ігорович

А 20 2/9

10,1

76

2,533

78,53

6

Берегова Аліна Валеріївна

А 20 1/9

9,67

72,5

5,639

78,14

7

Пеньковець Ольга Олегівна

А 20 2/9

9,8

73,5

4,083

77,58

8

Брунеллі Роберто

А 20 1/9

9,4

70,5

6,267

76,77

9

Гвоздікова Дар`я Сергіївна

А 20 1/9

9,67

72,5

3,222

75,72

10

Майборода Кирило Сергійович

А 20 1/9

9,4

70,5

3,133

73,63

11

Клименко Катерина Костянтинівна

А 20 3/9

9,8

73,5

 

73,5

12

Пашковський Юрій Володимирович

А 20 2/9

9,47

71

2,367

73,37

13

Архіпова Анастасія Артемівна

А 20 3/9

9,73

73

 

73

14

Петрова Софія Сергіївна

А 20 3/9

9,33

70

2,333

72,33

15

Кичук Аліна Петрівна

А 20 1/9

8,93

67

5,211

72,21

16

Лобода Єлисей Олександрович

А 20 3/9

9,6

72

 

72

17

Мацилєвська Валерія Андріївна

А 20 3/9

9,4

70,5

 

70,5

18

Мочалов Артем Олексійович

А 20 3/9

9,4

70,5

 

70,5

19

Ромащенко Катерина Іванівна

А 20 2/9

9,07

68

2,267

70,27

20

Климчук Софія Павлівна

А 20 2/9

8,93

67

2,978

69,98

21

Крикунов Микита Максимович

А 20 1/9

9,29

69,6

 

69,64

22

Чорна Валерія Максимівна

А 20 3/9

9,27

69,5

 

69,53

23

Бондаренко Світлана Олександрівна

А 20 3/9

9,27

69,5

 

69,5

24

Панченко Оксана Олександрівна

А 20 1/9

9,27

69,5

 

69,5

25

Фролова Дарина Олександрівна

А 20 2/9

8,87

66,5

2,956

69,46

26

Ільченко Євген Олегович

А 20 1/9

9,20

69

 

69

27

Гонтова Марія Дмитрівна

А 20 1/9

8,53

64

4,978

68,98

28

Луценко Карина Валеріївна

А 20 3/9

9,13

68,5

 

68,5

29

Фролов Олег Вікторович

А 20 1/9

8,8

66

2,2

68,2

30

Оболонська Маргарита Олександрівна

А 20 1/9

8,67

65

2,889

67,89

31

Арасланкіна Роксана Дмитрівна

А 20 2/9

8,73

65,5

2,183

67,68

32

Доценко Аліна Олександрівна

А 20 2/9

8,93

67

 

67

33

Гонтова Софія Дмитрівна

А 20 1/9

8,33

62,5

2,778

65,28

34

Козуб Олександра Олексіївна

А 20 3/9

8,5

63,8

 

63,75

35

Шашкова Інна Дмитрівна

А 20 3/9

8,14

61,1

2,036

63,11

36

Руда Євгенія Володимирівна

А 20 2/9

8,13

61

 

61

37

Слинько Артем Андрійович

А 20 2/9

8,07

60,5

 

60,5

38

Радченко Крістіна Владиславівна

А 20 2/9

8

60

 

60

39

Ярошенко Данило Денисович

А 20 2/9

7,86

58,9

 

58,93

40

Вівдич Костянтин Сергійович

А 20 2/9

7,8

58,5

 

58,5

41

Бойко Вероніка Олександрівна

А 20 1/9

7,67

57,5

 

57,5

42

Берелет Яна Володимирівна

А 20 1/9

7,47

56

 

56

43

Шевченко Лаліта Віталіївна

А 20 1/9

7,4

55,5

 

55,5

44

Іванченко Микита Сергійович

А 20 3/9

7,33

55

 

55

45

Олексійчук Таїсія Артурівна

А 20 2/9

7,33

55

 

55

46

Самойленко Олександра Олександрівна

А 20 3/9

7,13

53,5

 

53,5

47

Завалипіч Анастасія Михайлівна

А 20 1/9

6,8

51

 

51

48

Ватченко Карина Олексіївна

А 20 1/9

6,73

50,5

 

50,5

 

 

24 стипендії

 

 

 

 

 

Рейтинг успішності студентів ІІІ курсу

архітектурного відділення ДДКБМТА

за підсумками 5 семестру 2021-2022 н.р.

 

ПІБ

група

середній

бал

Бал за успішність

Додатковий бал

Рейтинговий бал

1

Поворознюк Дар`я Олександрівна

А 19 3/9

5

90

2,7

92,7

4

Айвенко Софія Романівна

А 19 3/9

5

90

 

90

3

Безрук Поліна Вікторівна

А 19 1/9

5

90

 

90

2

Готвянська Анастасія Сергіївна

А 19 2/9

5

90

 

90

5

Козяшева Олена Олександрівна

А 19 3/9

5

90

 

90

6

Кушнарьова Дар`я Юріївна

А 19 3/9

5

90

 

90

7

Дудник Крістіна Миколаївна

А 19 1/9

4,85

87,23

2,617

89,85

8

Піщана Віолетта Юріївна

А 19 2/9

4,85

87,23

 

87,23

9

Стьопіна Марія Артемівна

А 19 1/9

4,85

87,23

 

87,23

10

Масенко Максим Андрійович

А 19 2/9

4,69

84,46

 

84,46

11

Теслюк Марія Миколаївна

А 19 1/9

4,69

84,46

 

84,46

13

Гончаренко Аліса Михайлівна

А 19 1/9

4,31

77,54

6,203

83,74

14

Каменецька Анастасія Олександрівна

А 19 1/9

4,62

83,08

 

83,08

12

Курсаненко Роман Євгенійович

А 19 3/9

4,62

83,08

 

83,08

15

Ляхова Вікторія Вікторівна

А 19 2/9

4,62

83,08

 

83,08

16

Рижкова Ангеліна Володимирівна

А 19 3/9

4,62

83,08

 

83,08

17

Мазур Глєб Євгенійович

А 19 1/9

4,54

81,69

 

81,69

18

Єфремова Валерія Павлівна

А 19 2/9

4,31

77,54

2,326

79,86

19

Пономаренко Софія Юріївна

А 19 2/9

4,42

79,5

 

79,5

20

Гурба Тарас Павлович

А 19 3/9

4,31

77,54

 

77,54

21

Драголюк Анастасія Андріївна

А 19 2/9

4,23

76,15

 

76,15

22

Куліба Євгенія Анатоліївна

А 19 2/9

4,23

76,15

 

76,15

23

Харченко Єва Євгенівна

А 19 3/9

4,15

74,77

 

74,77

24

Каширіна Олена Геннадіївна

А 19 2/9

4

72

 

72

25

Пономаренко Софія Василівна

А 19 2/9

4

72

 

72

27

Несторенко Данило Олександрович

А 19 1/9

3,92

70,62

 

70,62

26

Олійник Віктор Вікторович

А 19 2/9

3,92

70,62

 

70,62

 

 20 стипендій

 

 

 

 

 

Рейтинг успішності студентів ІV курсу

архітектурного відділення ДДКБМТА

за підсумками 7 семестру 2021-2022 н.р.

 

ПІБ

група

середній

бал

Бал за успішність

Додатковий бал

Рейтинговий бал

1

Шикор Олександр Іванович

А 18 1/9

5

90

9

99

2

Гунько Єлизавета Русланівна

А 18 1/9

5

90

6,3

96,3

3

Дем'яненко Катерина Олександрівна

А 18 1/9

5

90

6,3

96,3

4

Кулик Вячеслав Сергійович

А 18 1/9

4,917

88,5

6,195

94,695

5

Шевцова Катерина Дмитрівна

А 18 1/9

4,917

88,5

6,195

94,695

6

Бурцев Ігор Вікторович

А 18 3/9

5

90

3,6

93,6

7

Діденко Діана Андріївна

А 18 2/9

5

90

0,9

90,9

8

Назаренко Анастасія Андріївна

А 18 1/9

5

90

0,9

90,9

9

Меркулова Валерія Володимирівна

А 18 3/9

5

90

 

90

10

Радич Марія Вікторівна

А 18 3/9

5

90

 

90

11

Шинкаренко Світлана Олексіївна

А 18 3/9

5

90

 

90

12

Шульга Уляна Юріївна

А 18 3/9

4,917

88,5

0,885

89,385

13

Гагаріна Дар'я Олександрівна

А 18 2/9

4,917

88,5

 

88,5

14

Кіптіла Мар'яна Дмитрівна

А 18 3/9

4,917

88,5

 

88,5

15

Колісніченко Дарина Вадимівна

А 18 3/9

4,917

88,5

 

88,5

16

Пассат Юлія Вікторівна

А 18 2/9

4,917

88,5

 

88,5

17

Івахніцька Кристина Віталіївна

А 18 2/9

4,833

87

 

87

18

Лещенко Анастасія Сергіївна

А 18 2/9

4,833

87

 

87

19

Савчук Аліна В'ячеславівна

А 18 3/9

4,833

87

 

87

20

Стебловський Роман Олександров

А 18 2/9

4,833

87

 

87

21

Шмалько Тетяна Андріївна

А 18 1/9

4,833

87

 

87

22

Ягольник Марія Ігорівна

А 18 1/9

4,833

87

 

87

23

Фірсова Марія Ігорівна

А 18 2/9

4,75

85,5

 

85,5

24

Чумак Данило Михайлович

А 18 1/9

4,58

82,44

 

82,44

25

Павленко Святослав Олександрович

А 18 2/9

4,417

79,5

2,385

81,885

26

Ткач Олександра Валентинівна

А 18 3/9

4,5

81

 

81

27

Яворська Анна Олександрівна

А 18 3/9

4,5

81

 

81

28

Головко Діана Володимирівна

А 18 1/9

4,417

79,5

 

79,5

29

Калошина Олена Андріївна

А 18 1/9

4,417

79,5

 

79,5

30

Ярова Анастасія Володимирівна

А 18 1/9

4,364

78,54545

 

78,545

31

Пономар Ксенія Павлівна

А 18 3/9

4,25

76,5

0,765

77,265

32

Ольховатська Анна Сергіївна

А 18 1/9

4,091

73,63636

 

73,636

33

Корнійченко Яна Юріївна

А 18 2/9

4,083

73,5

 

73,5

34

Корчемкіна Дар'я Володимирівна

А 18 3/9

4,083

73,5

 

73,5

35

Кучеренко Варвара Євгенівна

А 18 3/9

4,083

73,5

 

73,5

36

Модіна Ніколь Олегівна

А 18 3/9

3,917

70,5

 

70,5

37

Стрикало Віолета Станіславівна

А 18 3/9

3,917

70,5

 

70,5

 

 22 стипендії

 

 

 

 

 

Рейтинг студентів

1 курсу 1 семестру будівельного відділення

спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія"

2021-2022 н.р.

 


з/п

ПІБ

Середній бал

Бал за
навчання

Додатковий бал

Рейтинговий бал

1

Дзюба Кира Валеріївна

10,77

80,77

 

80,77

2

Чернова Діана Ігорівна

10,23

76,73

 

76,73

3

Матвієнко Катерина Олександрівна

9,77

73,27

2,44

75,71

4

Заіченко Святослав Дмитрович

9,23

69,23

 

69,23

5

Пішак Данило Олександрович

8,92

66,88

 

66,88

6

Татарко Ярослав Денисович

8,62

64,62

2,15

66,77

7

Райсіх Юлія Денисівна

8,69

65,19

 

65,19

8

Журавель Анастасія Олексіївна

8,54

64,04

 

64,04

9

Колеснік Діана Андріївна

8,08

60,58

 

60,58

10

Трегуб Світлана Андріївна

7,92

59,42

 

59,42

11

Панченко Данило Євгенович

7,69

57,69

 

57,69

12

Маяк Марія Олександрівна

7,69

57,69

 

57,69

13

Дудник Іван Іванович

7,67

57,50

 

57,50

14

Зеленкова Анастасія Дмитрівна

7,31

54,81

 

54,81

15

Маловік Михайло Дмитрович

7,31

54,81

 

54,81

16

Бенко Роман Романович

7,08

53,08

0,29

53,37

17

Гріжевський Артем Олегович

7,08

53,08

 

53,08

18

Мержвинська Марія Дмитрівна

6,92

51,92

 

51,92

19

Атрошкін Марко Едуардович

6,00

45,00

 

45,00

20

Пацаль Богдан Костянтинович

6,00

45,00

 

45,00

21

Бугайов Денис Вячеславович

5,62

42,12

 

42,12

22

Губрієнко Владислав Ігорович

4,54

34,04

 

34,04

 

Стипендію отримують 16 студентів

 

 

Рейтинг студентів

2 курсу 3 семестру будівельного відділення

спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія",

на базі 9 кл., 2021-2022 н.р.

 


з/п

ПІБ

Середній бал

Бал за
навчання

Додатковий бал

Рейтинговий бал

1

Кулик Ніка Євгенівна

10,29

77,14

4,29

81,43

2

Нестаренко Олександр Русланович

10,21

76,61

 

76,61

3

Денисова Ангеліна Олексіївна

9,60

72,00

2,40

74,40

4

Пархоменко Антон Васильович

9,50

71,25

 

71,25

5

Олейников Валерій Михайлович

9,43

70,71

 

70,71

6

Шевчук Владислав Рустамович

8,86

66,43

 

66,43

7

Кушнір Карина Анатоліївна

8,73

65,50

 

65,50

8

Паршутін Владислав Ігорович

8,71

65,36

 

65,36

9

Кривий Микита Олександрович

8,64

64,82

 

64,82

10

Дараган Владислав Сергійович

8,50

63,75

 

63,75

11

Демедюк Роман Сергійович

8,36

62,68

 

62,68

12

Попов Дмитро Сергійович

8,36

62,68

 

62,68

13

Туренко Олег Євгенович

8,27

62,00

 

62,00

14

Григорян Ренат Володимирович

8,21

61,61

 

61,61

15

Жумар Ірина Олександрівна

8,21

61,61

 

61,61

16

Гриньова Катерина Олегівна

7,79

58,39

1,95

60,34

17

Калашнік Вадим Юрійович

7,79

58,39

 

58,39

18

Підберезний Артем Ігорович

7,79

58,39

 

58,39

19

Плужніков Данило Вячеславович

7,40

55,50

 

55,50

20

Іванова Катерина Кирилівна

7,29

54,64

 

54,64

21

Куліченко Костянтин Сергійович

7,07

53,00

1,47

54,47

22

Гриненко Валерій Анатолійович

7,20

54,00

 

54,00

23

Лучко Максим Олександрович

7,07

53,04

 

53,04

24

Савельєв Сергій Дмитрович

7,07

53,04

 

53,04

25

Голуб Олександр Олександрович

7,00

52,50

 

52,50

26

Костенко Богдан Сергійович

7,00

52,50

 

52,50

27

Обух Ярослав Віталійович

6,86

51,43

 

51,43

28

Желєзняк Максим Євгенович

6,69

50,19

 

50,19

29

Вербич Владислав Тарасович

6,54

49,04

 

49,04

30

Барабаш Валерій Валерійович

6,50

48,75

 

48,75

31

Кривошея Віталій Сергійович

6,20

46,50

1,29

47,79

32

Сліжевська Поліна Олександрівна

6,27

47,00

 

47,00

33

Гриненко Богдан Анатолійович

6,14

46,07

 

46,07

34

Качан Валерій Вікторович

6,07

45,54

 

45,54

35

Волобуєв Віктор Олегович

5,79

43,39

 

43,39

36

Чередниченко Руслан Олександрович

5,57

41,79

 

41,79

37

Кравчук Денис Олексійович

5,14

38,57

 

38,57

 

Стипендію отримують 24 студента

 

 

Рейтинг студентів

2 курсу 3 семестру будівельного відділення

спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія"

на базі 11 кл., 2021-2022 н.р.

 


з/п

ПІБ

Середній бал

Бал за
навчання

Додатковий бал

Рейтинговий бал

1

Світич Богдан Ігорович

4,45

80,18

 

80,18

2

Новицька Ірина Вячеславівна

4,27

76,91

 

76,91

3

Чернянчук Сергій Олександрович

4,18

75,27

 

75,27

4

Кулак Олексій Миколайович

4,00

72,00

2,40

74,40

5

Павленко Данило Олександрович

3,91

70,36

 

70,36

6

Плетньов Кирило Юрійович

3,73

67,09

 

67,09

7

Квітковська Катерина Олегівна

3,64

65,45

 

65,45

 

Стипендію отримують 5 студентів

 Рейтинг студентів
3 курсу 5 семестру будівельного відділення
спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія"
2021-2022 н.р.


з/п

ПІБ

Середній бал

Бал за
навчання

Додатковий бал

Рейтинговий бал

1

Фацька Оксана Олександрівна

5,00

90,00

3,00

93,00

2

Мороз Тимофій Олександрович

4,75

85,50

2,85

88,35

3

Деречин Олександр Андрійович

4,73

85,09

2,84

87,93

4

Дзендзеря Вероніка Олександрівна

4,36

78,55

 

78,55

5

Дригваль Олександр Олексійович

4,33

78,00

 

78,00

6

Гордієнко Володимир Володимирович

4,27

76,91

 

76,91

7

Малий Давид Віталійович

4,25

76,50

 

76,50

8

Скворцов Данило Сергійович

4,00

72,00

 

72,00

9

Арсеньєв Олексій Русланович

4,00

72,00

 

72,00

10

Григор'єв Василь Валерійович

3,91

70,36

 

70,36

11

Ромашко Микита Сергійович

3,91

70,36

 

70,36

12

Криворучко Артур Олегович

3,91

70,36

 

70,36

13

Єпанченко Євгеній Олегович

3,73

67,09

 

67,09

14

Лопатка Глєб Андрійович

3,64

65,45

 

65,45

15

Палагута Олександр Олександрович

3,55

63,82

 

63,82

16

Федоренко Давид Едуардович

3,55

63,82

 

63,82

17

Яшник Кирило Миколайович

3,40

61,20

 

61,20

           
 

Стипендію отримують 12 студентів

       

 

Рейтинг студентів

4 курсу 7 семестру будівельного відділення

спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія"

2021-2022 н.р.

 


з/п

ПІБ

Середній бал

Бал за
навчання

Додатковий бал

Рейтинговий бал

1

Колесник Дар'я Михайлівна

5,00

90,00

3,00

93,00

2

Хмара Микита Сергійович

5,00

90,00

3,00

93,00

3

Дерев'янко Сергій Володимирович

5,00

90,00

 

90,00

4

Процан Тимофій Сергійович

5,00

90,00

 

90,00

5

Рожков Назар Сергійович

5,00

90,00

 

90,00

6

Самойленко Валентин Андрійович

5,00

90,00

 

90,00

7

Телегін Єгор Сергійович

5,00

90,00

 

90,00

8

Мельников Сергій Олегович

4,50

81,00

4,50

85,50

9

Сєверін Андрій Романович

4,67

84,00

 

84,00

10

Антонов Кирило Геннадійович

4,58

82,50

 

82,50

11

Малий Роман Сергійович

4,58

82,50

 

82,50

12

Кара Микита Олексійович

4,33

78,00

3,47

81,47

13

Трубіцин Олександр Олегович

4,33

78,00

3,47

81,47

14

Волинець Едуард Олександрович

4,50

81,00

 

81,00

15

Макаров Микита Ігорович

4,17

75,00

3,33

78,33

16

Чорнобай Анатолій Віталійович

4,17

75,00

3,33

78,33

17

Дмитренко Валерія Ігорівна

4,27

76,91

 

76,91

18

Лазуткін Леонід Віталійович

4,17

75,00

 

75,00

19

Базаров Єгор Ігорович

3,92

70,50

3,13

73,63

20

Бабець Ілля Олегович

3,92

70,50

1,96

72,46

21

Савінцева Анна Валеріївна

4,00

72,00

 

72,00

22

Клеймьонов Олексій Олександрович

3,92

70,50

 

70,50

23

Свідло Микита Романович

3,92

70,50

 

70,50

24

Загрійчук Владислав Дмитрович

3,91

70,36

 

70,36

25

Троян Марк Володимирович

3,83

69,00

 

69,00

26

Скігар Іван Геннадійович

3,67

66,00

 

66,00

27

Коваль Олексій Олександрович

3,58

64,50

 

64,50

28

Телевний Андрій Олександрович

3,58

64,50

 

64,50

29

Плахотній Максим Віталійович

3,25

58,50

 

58,50

 

Стипендію отримують 24 студенти

 

 

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі